Jaunu iekārtu katalogs

+371 26 321 275

Iekārtas Powerscreen

Powerscreen

Powerscreen ir eksperts mobilo drupināšanas, šķirošanas un mazgāšanas iekārtu izstrādē un ražošanā.

Vairāk

Globāli resursi, ilggadīga pieredze un padziļinātātas zināšanas nozarē.

Vispasaules tīklā ietilpst vairāk nekā 120 vietējie Powerscreen dīleri, kas nodrošina izcilu klientu atbalstu, sākot ar operatīvu rezerves daļu piegādi un beidzot ar pieredzējušu inženieru vizītēm klientu objektos nepieciešamības gadījumā. Powerscreen iekārtu stabilitāte un uzticamība palīdz uzlabot klientu darba ražīgumu un efektivitāti.

Powerscreen atbalsta dīlerus, daloties ar savu plašo pieredzi pārdošanas jomā, palīdzot ar padomiem uzstādīšanas brīdī, nodrošinot oriģinālās rezerves daļas, apkalpošanu un finansēšanu.

Globāli resursi, ilggadīga pieredze un padziļinātātas zināšanas nozarē.

Powerscreen – labākās šķirošanas, drupināšanas un mazgāšanas iekārtas.

Powerscreen® produkti darbojas vissarežģītākajos apstākļos.

Powerscreen® produkti darbojas vissarežģītākajos apstākļos.

Powerscreen® zīmola pamatā ir pasaules līmeņa klientu atbalsts. Sadarbībā ar savu pasaules dīleru tīklu Powerscreen strādā ar klientiem, lai izprastu viņu prasības attiecībā uz iekārtām un izvēlētos produktus, kas vislabāk atbilst viņu biznesa vajadzībām. Powerscreen klientu atbalsts ietver vairākus pakalpojumus, tostarp tehnisko atbalstu, garantijas apkalpošanu un finanšu pakalpojumus.

Powerscreen garantē, ka jaunajām iekārtām nepiemitīs materiālu un ražošanas defekti no dienas, kad iekārta pirmo reizi nonāks ekspluatācijā.