Jaunu iekārtu katalogs

+371 26 321 275

Iekārtas Rubble Master

Rubble Master

RM CS post screens

Modeļa apraksts

CS sērijas daļēji mobilais siets ir vibrosiets, kas nostiprināts uz kompakta rāmja un aprīkots ar trīs izlādes konveijeriem. Transportēšanas pozīcijā visa iekārta ietilpst autotransporta gabarītos un tai nav vajadzīga īpaša atļauja lielgabarīta kravas pārvadāšanai, turklāt tā ātri pielāgojama darba stāvoklim. Šīs sērijas vibrosietos ielāde notiek ar padeves konveijera palīdzību, tāpēc tie var darboties tikai tehnoloģijas līnijas sastāvā.

  • CS2500 ir vibrosiets, kuru var aprīkot ar viena vai divu līmeņu sietiem ar produktivitāti līdz pat 100 t/st.;
  • CS3600/2 ir vibrosiets, aprīkots ar divu līmeņu sietiem un ar produktivitāti līdz pat 150 t/st;
  • CS4800/2 ir vibrosiets, aprīkots ar divu līmeņu sietiem un ar produktivitāti līdz 200 t/st.
Modeļa apraksts

RUBBLE MASTER vibrosieti ir kompakts, izmaksu ziņā efektīvs risinājums mobilai dažādu materiālu šķirošanai, ar dažādām izmantošanas iespējām, augstu produktivitāti un optimāli salāgojams darbam ar drupināšanas iekārtām.

CS daļēji mobilo sietu sērijas

Daļēji mobilais siets RM CS2500/2 ir domāts kvalitatīvai drupināšanas produktu šķirošanai vai celtniecības atkritumu un dabīgo kalnu iežu pārstrādei. RM CS2500/2 siets ir aprīkots ar trīs izlādes konveijeriem ar ievērojamu materiālu izkraušanas augstumu un var tikt izmantots kopā ar drupināšanas iekārtu RM60. Sietu iespējams transportēt ar automašīnām, kas aprīkotas ar Multilift sistēmu.

Daļēji mobilais siets RM CS3600/2 ir domāts kvalitatīvai drupināšanas produktu šķirošanai vai celtniecības atkritumu un dabīgo kalnu iežu pārstrādei. RM CS3600/2 siets ir aprīkots ar trīs izlādes konveijeriem ar ievērojamu materiālu izkraušanas augstumu un var tikt izmantots kopā ar drupināšanas iekārtām RM70GO! vai RM90GO!. Elektropadevi nodrošina drupinātāja ģenerators – tā ir ievērojama priekšrocība, izmantojot iekārtu būvlaukumos, kas atrodas tālu no ārēja strāvas avota.

Daļēji mobilais siets RM CS4800/2 ir domāts kvalitatīvai drupināšanas produktu šķirošanai vai celtniecības atkritumu un dabīgo kalnu iežu pārstrādei. RM CS4800/2 siets ir aprīkots ar trīs izlādes konveijeriem ar ievērojamu materiālu izkraušanas augstumu un var tikt izmantots kopā ar drupināšanas iekārtām RM90GO! vai RM100GO!. Elektropadevi nodrošina drupinātāja ģenerators – tā ir ievērojama priekšrocība, izmantojot iekārtu būvlaukumos, kas atrodas tālu no ārēja strāvas avota.

Tehniskā specifikācija PDF