Jaunu iekārtu katalogs

+371 26 321 275

Serviss

Iekārtas apkalpo pieredzējuši mūsu uzņēmuma speciālisti, kas regulāri iziet apmācības un kvalifikācijas celšanas kursus tieši ražotājrūpnīcas mācību centrā.

Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu, un mēs parūpēsimies, lai Jūsu uzņēmums strādātu raiti un droši!

Modernas iekārtu testēšanas tehnoloģijas, tiešsaiste ar ražotāj-rūpnīcām, detalizēta ekspluatācijas dokumentācija – tas viss ļauj ātri un efektīvi atrisināt jebkuru iekārtas darbības problēmu un sniegt pilnvērtīgu atbalstu klientiem.

Service

Pakalpojumu komplekss iekārtas uzturēšanai

Investīcijas mūsu servisa pakalpojumu klāstā ļauj ievērojami pagarināt jūsu drupināšanas un šķirošanas iekārtas kalpošanas laiku, uzlabot drošību un veicināt maksimālu ražīgumu. 

Par visiem tehniskajiem jautājumiem Jums būs iespēja konsultēties ar pieredzējušiem servisa inženieriem pa telefonu vai internetā jebkurā diennakts laikā. 

Nepieciešamības gadījumā mūsu mobilās grupas, kas ir aprīkotas ar specializētām iekārtām un tehniku, veic diagnostiku un remontdarbus uz vietas.


Pakalpojumu komplekss iekārtas uzturēšanai

Garantijas apkalpošana

Garantijas apkalpošana

Uzņēmuma meistari apkalpo klientus gan garantijas, gan pēcgarantijas periodā. Garantijas servisa termiņš ir atkarīgs no iegādātās iekārtas ražotāja, parasti tie ir 12 mēneši bez ekspluatācijas ierobežojumiem visiem mezgliem.

Rezerves daļu piegāde 

Izturīgi komponenti un izejmateriāli, pielāgoti Jūsu individuālajām prasībām, ļaus sasniegt vislabākos rezultātus visīsākajā laikā, ar maksimālu ekonomisko labumu. Jūs varēsiet ievērojami samazināt iekārtas tehniskās apkalpošanas izmaksas un savas produkcijas pašizmaksu.

Powerscreen Latvia profesionāļi visīsākajā laikā var sagatavot visaptverošu informāciju par Jums nepieciešamās komplektācijas pieejamību, apmaksas kārtību un piegādes termiņiem.

Rezerves daļu piegāde 

Operātoru apmācība

Drupināšanas un šķirošanas iekārtu ekspluatācijas laiks ir atkarīgs ne tikai no uzstādīšanas kvalitātes, augstvērtīgu rezerves daļu un izejmateriālu izmantošanas, bet arī no apkopes un servisa darbinieku kvalifikācijas.

Uzņēmums Powerscreen Latvia sniedz klientu meistariem specializētas zināšanas un nepieciešamās prasmes, kas palīdz novērst iekārtas bojājumus.

Iekārtu ekspluatācijas sākumā teorētiskais kurss ir papildināts ar praktiskām nodarbībām pasūtītāja apkalpojošajam personālam. Konsultanti un pasniedzēji simulē dažādas situācijas un kļūdas, paskaidrojot, kā rīkoties attiecīgajos gadījumos. Tas nostiprina iekārtu operatoru zināšanas praksē.